Newsletter

Zapojte sa do nášho mailinglistu a dostávajte informácie o aktuálnych novinkách a akciách.

Bookmark and Share

Nylonové a kožené puzdra s pádlom

Tašky aj v ružovej farbe

 
Jednoduché plastové puzdro s kolíkom. Zbraň drží v puzdre zasunutím kolíka do hlavne. Výmenou kolíka je možné nastaviť hĺbku zbrane a tiež orientáciu puzdra pre praváka alebo ľaváka. Spúšť zbrane  je chránená výstupkom. Puzdra sú určené pre kalibre: 9mm/.40"/.357"/.38"

  22,95€


Elegantná a štýlová taška typ 530 EX pre skryté nosenie zbrane vyrobená z bravčovej kože. Zbraň je v priehradke, ktorá je integrovaná vo veľkom oddelení. Taška tým získala kompaktný tvar a čisté línie. Tasenie zbrane vytrhnutím suchých zipsov.  Taška je uzavretá klopou, obsahuje veľké vrecko pre peňaženku a doklady so skrytým vreckom a malé predné s priehradkami na perá.

119,95€ 


Pre viac informácií kliknite na obrázok
Elegantná a štýlová taška typ 530 pre skryté nosenie zbrane. Zbraň je v priehradke ktorá je integrovaná vo veľkom oddelení. Taška tým získala kompaktný tvar a čisté línie. Tasenie zbrane vytrhnutím suchých zipsov.  Taška je uzavretá klopou, obsahuje veľké vrecko pre peňaženku a doklady a malé predné s priehradkami na perá a vizitky. 

69,95€


Pre viac informácií kliknite na obrázok 

Taška 529 je najväčšia z nového radu. Je špeciálne konštruovaná pre skryté nosenie zbrane s množstvom priestoru pre každodenné drobnosti. Zbraň je umiestnená v oddelení pri tele, kde je dostatočne chránená. Tasenie zbrane vytrhnutím zipsov. Taška je vhodná na nosenie zbrane do veľkosti Glock 17 aj s taktickým svetlom.

49,95€ 


Pre viac informácií kliknite na obrázok
Taška 529/2 je taška strednej veľkosti. Taška obsahuje veľké vrecko na doklady a peňaženku. Zbraň je umiestnená v zadnom samostatnom oddelení pri tele, kde je dostatočne chránená. Aj táto  taška je vhodná na nosenie zbrane veľkosti Glock 17 aj s taktickým svetlom.

44,95€


Pre viac informácií kliknite na obrázok 
Taška 528 je najmenšia taška z nového modelového radu, vhodná pre skryté nosenie malých zbraní. Taška obsahuje vrecko na doklady a peňaženku. Aj v tejto taške je zbraň je umiestnená v zadnom samostatnom oddelení pri tele. Tašku je možné nosiť na pleci pomocou popruhu alebo na opasku.


 

 

 

34,95€

 

Pre viac informácií kliknite na obrázok